Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu - SITS.org.pl
Sekcje specjalne dla:
Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski.

Ogłoszenia - PRACANewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco co dzieje się w naszym serwisie, zapisz się do Newslettera


                


Reklama

Aktualności
Oficjalne wyniki końcowe MPI 2018

 

Oficjalne wyniki końcowe Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu SITS - Zieleniec 10-11.03.2018 (po korekcie z dnia 12.03.2018, godz. 20:45)

 

       W ubiegły weekend (10-11 marca 2018)  na stokach Winterpol 6 w Zieleńcu rozegrane zostały XVII Mistrzostwa Polski Instruktorów SITS. Na stracie stanęła rekordowa liczba 182 zawodników i zawodniczek.  Zgodnie z regulaminem zawodnicy rywalizowali w trójboju na który składał się slalom gigant, jazda techniczna - 4 ewolucje oraz freestyl - skok i box. Całe zawody odbyły się w bardzo dobrych warunkach śniegowych i przy pięknej pogodzie. Gościem specjalnym, otwierającym zawody oraz rywalizację w slalomie gigancie był Mateusz Ligocki, który przyjechał do Zieleńca po starcie w zakończonych ZIO w Pjongczang.

Mistrzem Polski Instruktorów Snowboardu SITS na 2018 rok, w kategorii kobiet została Karolina Krasińska, natomiast w kategorii mężczyzn – Paweł Firlewicz. 

Najlepszym technikiem (najlepszy zawodnik wyłaniany z jazdy technicznej) została Katarzyna Pokój (z sumą pkt. 39 na 40 możliwych).

Najlepszym alpejczykiem (najlepszy zawodnik wyłaniany ze slalomu giganta) został Łukasz Piekaj.

Najlepszym freestylowcem (najlepszy zawodnik wyłaniany z konkurencji freestyle) zostali ex aequo Artur Ortman i Jakub Sojka (z sumą pkt. 3o na 30 możliwych).

Klasyfikacja szkół snowboardu

 1. Akademicka Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

 2. SIGN-X

 3. Szkoła STOK

 

       Jednocześnie BARDZO przepraszamy wszystkich zawodników, których końcowe miejsca różnią się od wyników ogłoszonych podczas ceremonii zakończenia ! Ostateczne wyniki bowiem, po wnikliwym, 2 dniowym sprawdzeniu (wydruki z fotoceli, karty oceny jazdy technicznej) różnią się nieznacznie od wyników ogłoszonych w niedzielne popołudnie (głównie w kategorii kobiet). Sprawdziliśmy wyniki, skorygowaliśmy ale nie jesteśmy w stanie określić kiedy i w jaki sposób pojawił się błąd. Wyniki po 1 dniu były prawidłowe, łącznie z techniką. Części kobiet program nie policzył w końcowej klasyfikacji jednej z ocen z techniki, traktując tą liczbę jako tekst. Najdziwniejsze jest to, że nie wszystkim - gdyby tak było, to można podejrzewać że użyto złej formuły. Nie mamy pojęcia dlaczego tylko wybranym. Podejrzewamy nawet działanie osób trzecich (sieć !).

       Bardzo nad tym ubolewamy, zwłaszcza, że zawody były naprawdę bardzo udane a poziom ścigania, jazdy technicznej i freestylu naprawdę BARDZO WYSOKI.

Jeszcze raz przepraszamy , zapewniając jednocześnie, iż medale oraz wyróżnienia zostaną wręczone wszystkim tym, którzy na to zasłużyli. Osoby zainteresowane zostaną poinformowane o terminie i miejscu spotkania !

Zwycięzcom gratulujemy !

     Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali bardzo cenne nagrody, zarówno dla zwycięzców jak i publiczności zgromadzonej na zakończeniu. Dziękujemy firmom: Red Bull, Zieleniec Ski Arena, Winterpol, sklep 3Style (Rome, Flux),  Pathron, Snowboardowy.pl, Let’s Board, Trickboard, KiteHero, Rags4Snow, YI.pl.

Jenocześnie trzymamy kciuki za wszystkich, którzy doznali kontuzji podczas części freestylowej.

Do zobaczenia w 2019 roku !

 

Oficjalne wyniki XVII Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu SITS - Zieleniec, 10-11 marca 2018:

 

kobiety

męzczyźni

 

Egzaminy i unifikacja podczas MPI 2018 !

Limit pkt egzaminu Instruktora SITS – 7, 125 pkt !

Limit pkt unifikacji Instruktora SITS - 7,25 pkt !

Gratulujemy wszystkim osobom, które zdały egzamin - prosimy o kontakt ze szkołą, w której odbywały kurs i dopilnowanie aby szkoła przesłała do biura SITS zdjęcia w wersji elektronicznej.

Osoby, które robiły unifikację prosimy o podesłanie zdjęcia w wersji elektronicznej bezpośrednio do biura na adres: biuro@sits.org.pl

 

 

 

 

Copyright © 2010 SITS.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunki korzystania Polityka prywatności SITS Design: Wojciech Kozłowski CMS: WB NET
Sponsorzy:

Lista sponsorów