Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu - SITS.org.pl
Sekcje specjalne dla:
Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski.

Ogłoszenia - PRACANewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco co dzieje się w naszym serwisie, zapisz się do Newslettera


                


Reklama

Aktualności
Odszedł od nas Paweł 'Zdeżak' Deżakowski

 

 

W dniu wczorajszym odszedł od nas Paweł “Zdeżak” Deżakowski. Nie pokonały go tysiące kilometrów bezdroży, gór i pustyń a zginął w “zwyczajnym” – chciałoby się rzec – wypadku samochodowym, niedaleko domu.

 
 
To wielki szok i wielka strata dla całego polskiego środowiska snowboardowego. Był pierwszoplanową figurą Komisji Szkolenia Polskiego Związku Snowboardu i późniejszego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Instruktor Wykładowca (z grupy pierwszych Instruktorów Wykładowców – Założycieli) i prawdziwy Ojciec setek instruktorów snowboardu. Wielki autorytet i propagator sportów śnieżnych i aktywnego stylu życia. Hurtowy dostawca adrenaliny dla tysięcy miłośników sportów śnieżnych, uczestników wypraw quadowych i innych ekstremalnych wyczynów.
 
 
Osoba niezwykle aktywna. Żył pełnią życia, kochał to, co robił i robił to, co kochał. Historiami z Jego życia można byłoby obdzielić setki osób. Nie powiedział jeszcze ani ostatniego, ani nawet przedostatniego słowa. Tyle miał jeszcze do zrobienia...
 
 
Będzie nam bardzo brakowało Jego śmiechu i ciętej riposty. Bez Niego kursokonferencje i Mistrzostwa Polski Instruktorów już nigdy nie będą takie same. Góry tracą wielkiego instruktora i człowieka.
 
 
Gdy będziemy na MPI oceniać skoki to będzie bez Niego jakoś dziwnie pusto.
 
Chcemy by nadal był tam z nami. Nagrody dla zwycięzców w kategorii freestyle będą od teraz “nagrodami im. Pawła Deżakowskiego”.
 
 
Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny.
 
Żegnaj Druhu i spoczywaj w pokoju, Paweł. W chmurach Ci puchu nigdy nie zabraknie...
Copyright © 2010 SITS.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunki korzystania Polityka prywatności SITS Design: Wojciech Kozłowski CMS: WB NET
Sponsorzy:

Lista sponsorów