Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu - SITS.org.pl
Sekcje specjalne dla:
Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski.

Ogłoszenia - PRACANewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco co dzieje się w naszym serwisie, zapisz się do Newslettera


                


Reklama

Aktualności
Mistrzostwa Polski Instruktorów SITS 2017

 Za 8 dni a więc dokładnie 11 i 12 marca 2017 roku w Zieleńcu, odbędą się XVI Mistrzostwa Polski Instruktorów Snowboardu organizowane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu. W ostatnich latach, w dwudniowych zawodach startuje 140-180 osób a pula nagród sięga ...20 tyś PLN !

Zawody odbędą się na stokach "Winterpol" - stok nr 6 - slalom gigant + jazda techniczna oraz nr 4 - snowpark - freestyle ! Skocznie są już gotowe – pozostały kosmetyczne poprawki i ustawienie boxów. Nad konstrukcjami czuwa w tym roku Tomasz Zbiciak a więc … będzie dobre skakanie !
W trakcie zawodów skorzystać skorzystać będzie można z prezentacji i testów KAMER firmy YI, desek firmy RIDE a w sobotni wieczór tradycyjnie wybrać się na After Party nakręcane przez RED BULL-a w klubie “5” w Zieleńcu.
 
Wspaniale klimat zawodów z poprzednich lat przedstawia film:
 
 
Przypominamy iż od sezonu 2009/2010 MPI są rozgrywane jako trójbój - szczegóły w informatorze online na stronie SITS. Tam też znajdują się szczegóły oraz  Regulamin Mistrzostw Polski Instruktorów SITS – bezpośredni adres: https://issuu.com/wojciechkozlowski/docs/sits___informator_przedsez_2016-201
 
Osoby startujące, unifikujące uprawnienia a także absolwentów kursów instruktorskich SITS zapraszamy do zapisów . Wszystkie informacje znajdziecie w Formularzu Zgłoszeniowym:
 
Wg Regulaminu MPI 2017:
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną przez formularz zgłoszeniowy. Lista zgłoszonych zawodników, z pośród których zostaną rozlosowane nr startowe zostanie zamknięta na 3 dni przed planowanymi zawodami. Każdemu zawodnikowi zgłaszającemu się po tym terminie zostanie przydzielony kolejny nr startowy (bez losowania) wg kolejności zgłoszenia. Odbiór nr startowych w godzinach porannych w dniu rozpoczęcia zawodów w biurze zawodów.
 
Pytania dotyczące MPI prosimy kierować na info@sits.org.pl
 
Wszystkie UNIFIKACJE muszą być zgłoszone i opłacone przed startem w MPI 2017
 
Informacje dodatkowe:
1. Biuro zawodów czynne bedzie rownież 10.03.2017 w godzinach 20:00-21:00 - BACÓWKA - budynek ZA pensjonatem ABSOLWENT w Zieleńcu
2. Opłata startowa 50 pln, płatna na konto SITS przed zawodami Kaucja za wydanie nr startowego – 50 pln lub dokument tożsamości.
3. Na zawody należy zaopatrzyć się  w karnet od godz 9:00 do 16:00. Cennik dostępny na http://winterpol.eu/cennik4/
6. Baza noclegowa w Zieleńcu: http://www.zieleniec.pl/noclegi.php
 
Zapraszamy !

 

 

MPI SITS 2017

Copyright © 2010 SITS.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunki korzystania Polityka prywatności SITS Design: Wojciech Kozłowski CMS: WB NET
Sponsorzy:

Lista sponsorów